Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

19.11.2016

У зв’язку з ювілеєм Намісник Лаври нагородив співробітників Паломницького відділу

У 1996 році з благословення священноначалія для численних паломників почали проводити організовані екскурсії в Лаврі, а потім групові поїздки в інші всесвітньо відомі православні святині. За цей період збільшився не тільки штат співробітників відділу під керівництвом архімандрита Пимена, а й масштаб паломницької діяльності.

Вітаючи отця Пимена і працівників відділу, митрополит Павел порівняв їх труди з подвигами багатьох преподобних: «Ви зробили багато во славу Божу, щоб люди знали про Церкву і власне спасіння», — підкреслив Намісник.

Також з нагоди 20-ліття діяльності лаврського Паломницького відділу Намісник Лаври вручив від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія нагороди і грамоти за заслуги перед Українською Православною Церквою.

Орденом прп. Агапіта Печерського були нагороджені: протодиякон Георгій Скуратовський, монахиня Феодосія, монахиня Аліпія, Большакова М, Духота М., Карабанов В., Кисельова О., Компанченко Н., Мостова О., Мулярчук А., Сагуліна Л., Сімутенко А., Чернявська І. і Язвінський С.

На знак подяки від імені численного Паломницького відділу архімандрит Пімен вручив Його Високопреосвященству букет троянд, а потім було зроблено загальне пам’ятне фото.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво вітання

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: