Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

10.04.2019

У Лаврі звершено богослужіння Стояння Марії Єгипетської

002У середу ввечері п’ятої седмиці Великого посту звершується особливе богослужіння, що має назву Маріїне стояння, під час якого прочитується весь Великий покаянний канон преподобного Андрія Критського.

Читання Великого канону в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських очолив Священноархімандрит обителі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Предстоятелю Української Православної Церкви співслужили: Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр, братія і гості монастиря в священному сані.

Під час богослужіння митрополит Павел прочитав житіє преподобної Марії Єгипетської, яка в 17 років була блудницею, але Промислом Божим принесла істинне покаяння і багато часу провела в пустелі, досягнувши своїми трудами і подвигами вічного спасіння.

Особливістю братського богослужіння, яке служили у Великій церкві, є звершення всього Великого покаянного канону з канонархом наспівно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель піст житіє

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: