Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

22.12.2016

У Лаврі відбулася презентація нової книги про монастирі

В Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася презентація нового видання «Таємниці монастирів». Дане видання побачило світ з благословення Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла.

Звертаючись до авторів книги, до глави видавництва і журналістів, владика Павел акцентував свою увагу на тому, що «…це один з фундаментальних трудів, який має на меті ознайомити не тільки глибоко воцерковлену людину, а й кожного, хто цікавиться історією Церкви, з чернечим життям в обителях нашої Церкви. Я дуже добре пам’ятаю часи, коли були закриті практично всі ці монастирі. І тільки трудами монахів, тільки їх молитвами стало можливим відродження таких знаменитих обителей як Києво-Печерська, Валаамская, Зимненська. Віримо, що кількість монастирів і ченців буде тільки збільшуватися».

У виданні зібрані відомості про історію та сучасність п’яти найбільших монастирських обителей зі статусом Лавра, що знаходяться на території сучасної України і Росії, які перебувають під омофором канонічної Православної Церкви, також багатьох інших монастирів; описана історія їх відродження і відновлення, підібрані фотографії, які відображають сучасне життя святих обителей.

Особливі слова подяки митрополита Павла були адресовані авторам книги та главі видавництва, які сприйняли роботу над книгою як послух, і в процесі роботи над нею самі доторкнулися до духовної скарбниці — Православ’я і для себе відкрили таємницю чернечого монастирського життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник видавництво

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: