Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

24.11.2010

У день святкування 75-річчя Блаженнішого Митрополита Володимира вийшов перший номер «Печерського листка»

pech_l1У день святкування  75-річчя Блаженнішого Митрополита Володимира вийшов перший номер «Печерського листка». Як зазначив Митрополит: «готувати таке видання – велика відповідальність і велика радість, тому що це продовження традиції, започаткованої преподобним Нестором Літописцем».

Києво-Печерська Лавра має славну видавничу історію, до поширення лаврського друкованого слова долучались свого часу святитель Петро Могила і святитель Димитрій Ростовський, преподобні Паїсій Величковський та Алексій Голосіївський. Заступництво Пресвятої Богородиці над цим святим місцем, житіє та подвиги преподобних Печерських отців ось уже десять століть служать безцінним прикладом для наслідування багатьом християнам – тому дуже важливо, щоб лаврську історію знали якомога більше відвідувачів нашого монастиря та гостей столиці.

Виходити «Печерський листок» буде раз на два тижні. Крім матеріалів з історії та сьогодення Лаври, там друкуватимуться відповіді на актуальні запитання щодо духовного життя, настанови духівників, розповіді про православні свята, святині Лаври, Києва та всього православного світу.

Редакція з радістю сприйме до уваги Ваші  враження та пропозиції, дорогі читачі, адже головною метою нашого видання є об’єднання у молитві – тих, хто подвизається в цьому монастирі і тих, хто приходить сюди за Божим благословенням. Надсилайте нам свої розповіді про перше знайомство з Лаврою, перші кроки на шляху духовного спасіння – можливо, саме ваше одкровення відкриє для когось двері до нового життя во Христі. Як відкрилась колись історія нашої Лаври сокровенною молитвою преподобного Антонія у далекій самотній печері на зарослих тоді ще лісом дніпровських схилах…

Ігумен Пафнутій, редактор «Печерського листка»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

видавництво Митр.Володимир

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: