Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

24.01.2020

Митрополит Павел звершив Літургію в лаврському скиту

001У період віддання свята Богоявлення Господнього Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в храмі на честь Печерської ікони Божої Матері скиту Лаври, який знаходиться на вулиці Ягідній в столиці.

За Літургією владиці Павлу співслужили архієпископ Бучанський Пантелеімон, скитоначальник архімандрит Пимен і братія Святої Печерської обителі в священному сані. Перед богослужінням Намісник Лаври освятив іконостас церкви Печерської ікони.

Під час Літургії були піднесені молитви за мир в Україні і за єдність Православної Церкви. Також за Літургією підносилися молитви за всю спочилу братію Лаври і за всіх, хто знайшов останній спочинок на братському кладовищі, яке знаходиться в лаврському скиту.

Після закінчення Літургії митрополит Павел подякував братії, що співслужили, за молитви, після чого привітав отця Пимена з 60-літньою річницею, відзначивши: «Ви все своє життя присвятили служінню Богу і Його Святій Церкві, Ви багато часу працювали там, де жив, проповідував і звершив спасіння роду людського Христос Спаситель – Ви служили на Святій Землі. І зараз Ви самовіддано несете свій послух тут, на київській землі, де займаєтеся благовлаштуванням скиту нашої святої обителі, де вже знайшли упокоєння багато хто з братії Лаври. Нехай же Господь пошле Вам, дорогий отець Пимен, міцність сил, здоров’я душевне і тілесне, нехай молитвами шанованого сьогодні преподобного Феодосія Великого безперестанна допомога Божа супроводжує Вас у всіх працях на благо Святої Печерської обителі».

На завершення митрополит Павел привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн, після чого призвав на всіх Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник освячення річниця скит

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: