Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

01.04.2017

У Лаврі розпочала роботу православна виставка «Благовіщенська»

 

У Києво-Печерській Лаврі відкрилася православна виставка «Благовіщенська». Глава соцвідділу ієромонах Лукіан звершив молебень «перед початком будь-якої справи». Отець Лукіан після спільних молитов привітав гостей та учасників виставки з добрим почином, побажав добра і Божого благословення.

У Києво-Печерській Лаврі проведення виставок приурочено до великих свят. Про таку традицію знають постійні відвідувачі, численні прихожани монастиря і паломники.

На виставці «Благовіщенська» представлено постійний асортимент церковної і промислової продукції: духовно-етична література, іконопис, аудіо-, відеопродукція церковно-історичної та богословської спрямованості, вироби майстрів народних ремесел, предмети церковного і домашнього одягу ручної роботи, а також виготовлені в швейних майстернях, монастирські трав’яні лікувальні збори, різні сорти меду, продукти бджільництва. Можна подати записки про поминання православних християн в монастирях України.

Виставка проходить до з 1 по 9 квітня включно, години роботи: з 9.00 до 19.00 щодня. Кіоски і лавки з різноманітними товарами розташовуються в критій галереї, що веде від Успенських воріт до площі Ближніх печер Києво-Печерської Лаври, а також уздовж дороги, що веде до Дальніх печер. Нагадуємо про те, що вхід вільний.

фото Михайла Тафічука

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

ярмарок

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: