Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

24.12.2017

У Лаврі була звершена архієрейська хіротонія ректора КДАіС

002

Напередодні Неділі 29-ї після П’ятидесятниці в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських було звершено недільне всенічне бдіння. Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили: митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Луганський і Алчевський Митрофан, Бориспільський і Броварський Антоній; архієпископи: Львівський і Галицький Філарет, Боярський Феодосій, Ніжинський і Прилуцький Климент; єпископи: Южненський Діодор, Гостомельський Тихон, Баришівський Віктор, а також братія Лаври, викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

Після закінчення всенічного бдіння відбувся Чин наречення новопризначеного ректора Київської духовної академії і семінарії архімандрита Сильвестра (Стойчева) в єпископа Білогородського, вікарія Київської Митрополії.

У сам недільний день в тому ж храмі Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій у співслужінні постійних членів Священного Синоду УПЦ: Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, глави Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ митрополита Луганського і Алчевського Митрофана, керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, сонму архіпастирів, братії Лаври, академічного духовенства та гостей монастиря в священному сані звершив Божественну Літургію.

Під час богослужіння була звершена архієрейська хіротонія ректора КДАіС архімандрита Сильвестра (Стойчева) в єпископа Білогородського, вікарія Київської Митрополії.

Владика Сильвестр народився 30 травня 1980 року в місті Одеса. Навчався в Одеській духовній семінарії та Московській духовній академії, з 2008 року є викладачем Київської духовної академії і семінарії. Рішенням Священного Синоду від 21 грудня 2017 року призначений ректором КДАіС з обранням його єпископом Білогородським, вікарієм Київської Митрополії.

Після читання Євангелія Первосвятитель звернувся до пастви зі словом проповіді, пояснивши притчу Спасителя про покликаних на вечерю в Царстві Небесному.

Після закінчення Літургії Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звернувся до новопоставленого єпископа Сильвестра зі словом на вручення архієрейського жезла, після чого владика Сильвестр благословив усіх молільників першим архієрейським благословенням.

Фото Андрія Євенчука

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель хіротонія КДАіС

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: