Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

04.04.2018

У храмах Лаври звершена остання Літургія Передосвячених Дарів

У Велику Середу Страсної седмиці всією повнотою Православної Церкви згадується трагічна подія зради Іуди і звершується остання в цьому році Літургія Передосвячених Дарів. У цей день богослужіння у Хрестовоздвиженському храмі обителі очолив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні братії обителі в священному сані.

На часах митрополит Павел завершив читання Євангелія від Іоанна. За Літургією владика Намісник звершив дияконську хіротонію насельника Святої Печерської обителі інока Платона.

Літургію Передосвячених Дарів у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у співслужінні братії і гостей Лаври у священному сані. На малому вході Блаженніший Владика удостоїв кліриків Київської єпархії УПЦ богослужбових нагород.

https://youtu.be/YZ9I7W3Tz-M

На завершення була прочитала молитва преподобного Єфрема Сирина з трьома поклонами останній раз в цьому богослужбовому році. З цього моменту і до Дня Святої Трійці земні поклони не кладуть за винятком поклонів перед Святою Плащаницею, коли вона буде ізнесена в центр храму для поклоніння. Також з цього дня і до Неділі Антипасхи припиняється стихослов’я Псалтиря.

Після закінчення Літургії Передосвячених Дарів владика Павел подякував братії, що співслужили, за молитви, причасників привітав з прийняттям Святих Христових Таїн і призвав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник відео братське богослужіння піст хіротонія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: