Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

06.12.2010

У День Збройних сил України відбулося урочисте богослужіння

З нагоди святкування 19-ї річниці Збройних сил України в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври була звершена Божественна Літургія. Богослужіння очолив архієпископ Львівський і Галицький Августин, голова Синодального відділу УПЦ з взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України.

За богослужінням молилися міністр оборони України Михайло Єжель, начальник Генерального штабу ЗСУ, головнокомандувач Збройними силами України генерал-полковник Григорій Педченко, а також офіцери, курсанти, ліцеїсти та солдати української армії.

Після закінчення Божественної Літургії архієпископ Львівський і Галицький Августин звернувся до військовослужбовців зі словом настанови, в якому зазначив, що «на нашій землі державність в усі часи була міцна тим, що в душі солдата завжди жеврів вогник віри православної. Це допомагало на полі бою. І воїни Української держави повинні знати, що священнослужителі завжди будуть поруч з ними!»

На Соборній площі кореспондент редакції поспілкувалася з двома курсантками першого курсу Військового інституту Київського Національного університету імені Т. Г. Шевченка. Як з’ясувалося, дівчата були на богослужінні вперше.

«Ми просто переповнені емоціями. Все було дуже урочисто і красиво, — каже Людмила Забалуй, — жінкам взагалі важко служити в армії. А ось після Божественної Літургії, знаєте, якось стало легше і спокійніше на душі. Впевненіше».

«Тепер, коли нас будуть відпускати в увільнення, обов’язково будемо ходити до церкви», — додала Карина Кисельова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молебень

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: