Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

01.09.2017

Предстоятель УПЦ очолив молебень перед початком навчального року

000Традиційно першого дня осені в Київських духовних школах відбувається святкування початку навчального процесу. Богослов’я неможливе без молитви, тому перед тим як сісти за парти, учні весь день присвячують старанній молитві. Після Божественної Літургії у Великій церкві Києво-Печерської Лаври Блаженніший Митрополит Онуфрій у співслужінні ректора Київських духовних шкіл митрополита Бориспільського та Броварського Антонія, архієпископа Боярського Феодосія і Ірпінського Климента, студентів і викладачів КДАіС звершив молебень у Хрестовоздвиженському храмі обителі перед мощами преподобного Нестора Літописця. «Духовна наука вимагає не тільки пізнань розумом, серцем, а й благочестивого життя у Христі», — запевнив Владика Онуфрій.

Перед початком богослужіння Його Блаженство звернувся до тих, хто вчить і вчиться, в повчальному слові, в якому підкреслив одну з переваг духовного навчання — воно невід’ємне від самого життя учнів.

На завершення Предстоятель УПЦ благословив усіх на добре починання і окропив керівників, викладачів і студентів святою водою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель КДАіС молебень

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: