Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

20.08.2023

«Суддя Один на Небі — Бог»

DSC08293У недільний день 11-ї седмиці після П’ятидесятниці Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну Літургію в храмі в ім’я прп. Агапіта Печерського. Під час богослужіння Предстоятелю Української Православної Церкви співслужили єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, а також братія і гості обителі у священному сані. Напередодні ввечері в цьому ж храмі було звершено всенічне бдіння.

Після читання Євангелія на Літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до парафіян Лаври і прочан з проповіддю. Первосвятитель дав пояснення притчі Господній, завдяки якій Свята Православна Церква нагадує нам про те, що ми повинні пробачити свого ближнього та всі дані Богом таланти використовувати для творення добра, щоб увійти до Царства Небесного (див. Мф.18:23–35).

«Хай допоможе нам Господь, дорогі браття і сестри, менше грішити у своєму житті. А якщо грішимо, то покаятися у своїх гріхах і пробачити ближнім, щоб Господь простив нам.

Суддя Один на Небі Бог. І Його Суд праведний, якщо ми чинимо неправильно. Коли ж ми не прощаємо, то самі стаємо суддями. Але ми повинні прощати ближнім.

За молитвами всіх святих нехай проведемо своє земне життя безмовно так, щоб сподобитися життя вічного на Небі у Христі Іісусі Господі нашому!», — побажав усім Блаженніший Владика Онуфрій.

Під час Божественної Літургії підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші в землі нашій українській та визволення від всякого ворога і супостата, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні домівки.

Після закінчення богослужіння Блаженніший Владика Онуфрій привітав архієреїв, братію, які співслужили, і всіх вірян із недільним днем, причасників — із прийняттям Тіла і Крові Христових і прикликав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: