Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

29.10.2021

Студенти з Почаєва відвідали Києво-Печерську Лавру

Вихованці 4-го класу Почаївської духовної семінарії відвідали Києво-Печерську Лавру та Намісника обителі митрополита Павла. Прочани молилися біля ікон головних храмів Печерського монастиря – Успенського собору та Трапезного храму, побували на території Верхньої Лаври, потім в Ближніх печерах вклонилися мощам преподобних отців Печерських.

Після відвідин святинь студентів духовної школи привітно прийняв Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Владика тепло зустрічав гостей, преподав духовну настанову і подякував їм за привітання від ректора Почаївської духовної семінарії єпископа Шумського Іова.

На завершення зустрічі митрополит Павел всіх благословив та вручив пам’ятні лаврські подарунки – настільні календарі, книги, видані в Києво-Печерській Лаврі, та ікони. Також студенти Почаївської духовної семінарії сфотографувалися з Намісником Печерської обителі на згадку про відвідування колиски чернецтва на Київській Русі та на знак духовного зв’язку двох великих святинь Української Православної Церкви.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник гости Почаїв

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: