Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

" width="100%" height="420" frameborder="0" allowfullscreen>

Соціальне служіння

21.01.2020

Соцвідділ Лаври привітав дітей в лікарні зі святами

000Насельники Києво-Печерської Лаври побували в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит». Ієромонах Макарій привітав усіх з Різдвом Христовим, розповів про те, як в Святому Євангелії описується ця подія, а також про ті свята, які відзначали під час святок. Після спілкування гість вручив дітлахам солодощі і молитву Оптинських старців, надруковану великим шрифтом.

Про такі візити в дитячі установи можна говорити багато, але головне тільки одне – коли приходить насельник монастиря, священнослужитель, всі розуміють, що справжню радість приносять не подарунки, цукерки, іграшки та інше, а слово про Спасителя, на Якого потрібно покладати надію і дякувати за все!

Браття і сестри! Співробітники соціального відділу Києво-Печерської Лаври запрошують допомогти продуктами харчування тривалого зберігання, одягом, взуттям, засобами гігієни, надати матеріальну допомогу нашим православним братам і сестрам. Можна звертатися за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215. Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: