Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

06.04.2018

«Слава Страстям Твоїм, Господи»

001

У Велику П’ятницю, коли Православною Церквою згадуються страждання Господа і Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив читання царських часів в Хрестовоздвиженському храмі обителі. У вівтарі молився архієпископ Бучанський Пантелеімон.

Згідно богослужбовому уставу Православної Церкви у Велику П’ятницю не звершується Божественна Літургія, а на царських часах читається паремія, апостольський і євангельський уривки, присвячені прообразам або подіям страждань і погребіння Спасителя.

Напередодні ввечері в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив утреню з читанням дванадцяти Страсних Євангелій. Його Блаженству співслужили: Намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, а також братія Печерської обителі в священному сані. Також читання Страсних Євангелій було звершено у Великій церкві Лаври.

Нагадуємо, що сьогодні о 14:00 буде звершена вечірня з винесенням Плащаниці одночасно в Трапезному храмі і Успенському соборі, а утреня з погребінням Плащаниці — о 17:00 в Трапезному храмі, о 23:00 — у Великій церкві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Предстоятель братське богослужіння

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: