Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

20.12.2016

Самотніх людей похилого віку в с. Грузьке відвідали братія соціального відділу Лаври

Братія соціального відділу Києво-Печерської Лаври допомагають найбільш незахищеним перед життєвими труднощами, тим, хто гостро потребує допомоги. Звичайно, це діти без опіки батьків. Але дефіцит людської уваги і переживання в зв’язку з відсутністю близької і рідної людини, здатної розділити радість і біль, відчувають, на жаль, також самотні люди похилого віку.

Напередодні вшанування Святого Миколая Чудотворця братія, що несуть послух в соцвідділі Лаври, разом з місцевим священиком — протоієреєм Андрієм відвідали будинок людей похилого віку в селі Грузьке, щоб розвіяти їх вимушену самотність. Офіційна назва цієї установи — Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян. Хоч і утримуються тут люди похилого віку, також самотні з інвалідністю, але по їх світлим обличчам можна зрозуміти, що в цьому будинку вони не відчувають сумної самотності. Серед насельників цього закладу є такі, що переступили столітній рубіж, що пережили війну, є фронтовики, учасники бойових дій.

Дізнавшись, що приїхали гості з Києво-Печерської Лаври, всі були дуже раді. Братію приймали як дорогих гостей, дякували за подаровані ікони Святого Миколая, просили відвідувати їх частіше. Також братія всім передали з Лаври освячене масло, пакети з солодкими гостинцями.
Соціальний відділ постійно допомагає нужденним завдяки пожертвам, внесеним добрими людьми. Браття і сестри, Господь обіцяє, що «не убожіє рука, що дає». Соцвідділ з вдячністю прийме пожертвування: продукти, одяг, взуття, медикаменти, канцтовари, засоби гігієни, побутову хімію, подарункові солодкі набори, дитячі іграшки.

Вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: