Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

01.05.2017

Питання воцерковлення людей з інвалідністю по зору обговорювали у Лаврі

З благословення священноначалія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври на території святої обителі відбулася конференція «Застосування правових норм Міжнародної конвенції «Про права інвалідів» для залучення сліпих до активного православного життя», присвячена питанням реалізації прав сліпих людей, їх катехізації та воцерковлення.

Відкриваючи конференцію, ієромонах Гліб передав учасникам вітальні слова від імені Намісника Лаври митрополита Чорнобильського та Вишгородського Павла, який побажав експертам плідної роботи та Божої допомоги.

Звертаючись до присутніх експертів, багато з яких є незрячими, о. Гліб навів приклад святої блаженної Матрони Московської, яка була сліпою, але Бог дав їй духовний зір, добре серце і сили, щоб допомагати іншим людям.

«Бажаю всім присутнім також мати духовний зір, міцність духу, віру і надію», — сказав ієромонах Гліб, зазначивши, що тільки спільними зусиллями можна вирішити проблему адаптації сліпих в суспільстві. На зустрічі піднімалися юридичні, соціальні та духовні аспекти проблеми людей з інвалідністю по зору. Звучали доповіді про юридичні права незрячих, обговорювався досвід інших країн, вівся пошук ефективних методів вирішення проблем. Також пролунала пропозиція створення спеціального підрозділу по роботі з незрячими при УПЦ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: