Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

05.01.2017

Підопічних організації «Дзвони Чорнобиля» привітали братія Лаври

Перед Різдвом Христовим братія соціального відділу Успенської Києво-Печерської Лаври з подарунками та привітаннями побували в місті Боярка Київської області. Ієромонах Гліб, настоятель місцевого храму ієромонах Флавіан разом з керівником громадської організації «Дзвони Чорнобиля» Києво-Святошинського району м. Боярка Діаною Олександрівною Кузнецовою відвідували підопічних громадської організації (а в їх числі — дорослі (в т. ч. «чорнобильці») і діти з інвалідністю, сироти, багатодітні та малозабезпечені сім’ї).

Гостей приймали з великою радістю, дякували за увагу, сердечні та теплі слова, продуктові набори, гігієнічні засоби, в тому числі для лежачих хворих, канцелярські товари, подарункові упаковки цукерок і солодощів; також всім дітлахам дісталися іграшки. Всім, у кого побували в гостях, отці преподали Боже благословення, подарували святі іконки.

У цей день отці Гліб і Флавіан разом з Діаною Олександрівною побували в гостях у різних людей: їх зустрічали сім’ї з хворими дітьми, також родина, де бабуся, яка прожила майже століття, виховує двох онуків, сліпий дідусь і інші давні знайомі. Всі вони живуть в різних матеріальних умовах, не нарікають на долю, сподіваються на милість Божу, з терпінням і розумінням приймають все, дане їм згори.

Особливо сподобалися творчі роботи однієї обдарованої людини. Священики з зацікавленням і подивом розглядали картини, писані олівцем і фарбами, вигадливі прикраси з дерева, декоративні кухонні обробні дошки з казковими візерунками, бутонами фантазійних квітів.

Як завжди, всі, хто приймав у себе священиків, відчували радість від зустрічі. Братії дякували за візит, просили відвідувати якомога частіше.


Браття і сестри! Соцвідділ з вдячністю прийме пожертвування: продукти, одяг, взуття, медикаменти, канцтовари, засоби гігієни, побутову хімію, подарункові солодкі набори, дитячі іграшки.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Різдво Христово Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: