Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

31.07.2022

Неділя 7-ма після П’ятидесятниці, святих отців шести Вселенських Соборів

028Божественну Літургію у 7-й недільний день після П’ятидесятниці у Великій церкві Києво-Печерської Лаври звершив Священноархімандрит обителі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Предстоятелю УПЦ співслужили: митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Хотинський Веніамін, єпископ Баришевський Віктор, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, братія та гості монастиря у священному сані.

Напередодні ввечері також в Успенському соборі Намісник Києво-Печерської Лаври очолив всенічне бдіння.

Після читання Євангелія на Літургії Предстоятель Української Православної Церкви звернувся до пастви зі словом проповіді, розповівши про історію скликання Вселенських Соборів та їх значення для християн.

«Сьогодні, дорогі браття і сестри, Свята Церква знову прославляє велику таємницю Світлого Христового Воскресіння. Також цього недільного дня ми молитовно згадуємо святих отців перших шести Вселенських Соборів. За їхніми молитвами нехай допоможе нам Господь зберігати чистоту Православної віри, щоб ми могли вмістити в собі дар вічного життя і блаженства, яке Господь приготував для всіх нас на Небі в Христі Іісусі Господі нашому!», — побажав усім віруючим Первосвятитель.

Під час Божественної Літургії підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші в землі нашій українській та визволення від всякого ворога і супостата, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні будинки.

За богослужінням була звершена дияконська хіротонія.

Після закінчення богослужіння Блаженніший Владика Онуфрій привітав архієреїв, братію, що співслужили, і всіх віруючих з неділею, причасників — з прийняттям Тіла і Крові Христових і прикликав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: