Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

11.07.2021

Неділя 3-тя після П’ятидесятниці

019

Божественну Літургію в третій недільний день після великого свята Святої Трійці в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври очолив Священноархімандрит обителі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Предстоятелю Української Православної Церкви співслужили митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Бородянський Марк, братія і гості монастиря в священному сані.

Напередодні ввечері всенічне бдіння також у Великій церкві очолив Намісник Києво-Печерської Лаври.

Після читання Євангелія Предстоятель УПЦ звернувся до пастви зі словом проповіді, пояснивши слова Христові: «Шукайте ж спершу Царства Божого і правди Його» (Мф. 6:33). Блаженніший Владика дав напуття: «Сьогодні, дорогі браття і сестри, Господь показує нам, як потрібно правильно вибудовувати своє життя. Людина повинна піклуватися і про одяг, і про їжу, але не більше, ніж про своє спасіння.

Якщо людина на перше місце ставить Бога, то вона правильно вибудовує своє життя, і в ньому все складається так, що людина отримує внутрішню радість і достаток».

Також Митрополит Онуфрій розповів про ікону Божої Матері «Троєручиця», яка вшановується в цей день. «Пресвята Богородиця простягла всім нам руку Своєї милості, щоб наше життя було прожите так, щоб в майбутньому віці ми сподобилися спасіння на Небі у Христі Іісусі Господі нашому!», – побажав усім на завершення архіпастирського слова Предстоятель УПЦ.

Під час Літургії була звершена дияконська хіротонія.

Нагадуємо, що сьогодні ввечері в храмах Лаври буде звершено всенічне бдіння напередодні великого свята первоверховних апостолів Петра і Павла.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: