Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

19.09.2021

Неділя 13-та після П’ятидесятниці. Спомин чуда Архістратига Михаїла

001

У 13-й недільний день після великого свята Зішестя Святого Духа на апостолів за Божественною Літургією читається притча Господня про злих виноградарів. В цьому році сьогодні також згадується чудо Архістратига Михаїла, що було у Хонех (Колоссах) в IV столітті після Різдва Христового.

Святкове богослужіння у Великій церкві Києво-Печерської Лаври звершив Намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні братії і гостей монастиря в священному сані.

В архіпастирському слові під час Божественної Літургії владика Павел нагадав про те, як через Архангела Михаїла Господь чудесним чином запобіг руйнуванню храму у Фрігії. Також Намісник пояснив євангельське недільне зачало: «У притчі цього недільного дня Господь розповів про те, як були вбиті пророки до Його пришестя, а також Спаситель промовив пророцтво про власні страждання. Після Свого Воскресіння Господь не залишає нас загинути в гріхах і по сей день, але преподає Своє Божественне Тіло і Кров у Таїнстві Євхаристії для нашого спасіння.

Будемо вдячні Йому за таку велику милість, дорогі браття і сестри, щоб в нашому власному серці був мир Божественної любові. Тоді буде мир в нашій країні і в усьому світі, адже людина може знайти заспокоєння своєї душі тільки в Святій Церкві разом з Богом, Котрому нехай буде слава на віки вічні!»

За богослужінням підносилися заупокійні молитви за новопреставленого митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія, а також за всіх від віку спочилих православних християн.

Після закінчення Літургії митрополит Павел подякував священнослужителям, що співслужили, за молитви, привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн, іменинників – з днем тезоіменитства і на завершення прикликав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: