Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

03.10.2021

«Нас з Богом єднає любов…»

007У Неділю 15-ту після П’ятидесятниці після великого свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього під час богослужіння читаються євангельські зачала про головні заповіді любові, на яких «…весь Закон і Пророки стоять» (Мф. 22:40), а також про важливість для християн несення хреста.

У Великій церкві Києво-Печерської Лаври Божественну Літургію в цей недільний день звершив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили єпископ Бородянський Марк, братія і гості монастиря в священному сані.

Після читання Євангелія Священноархімандрит Печерської обителі звернувся до пастви з архіпастирським словом.

«Наша любов до інших людей це подібність любові до Бога. Якщо ми не знаємо цієї вищої любові до Бога і Його любові до нас, то ми не можемо полюбити ближнього. Любов, яка Богом дана, яка дарується людині, жертовна, і людина не очікує нічого взамін. Це Божественна любов, і вона може бути тільки тоді, коли людина долучиться до неї.  

Нас з Богом єднає любов, і вона в собі містить щастя, мир і блаженство. Справу любові до Бога ми показуємо через виконання заповідей.

Нехай дарує нам Господь любити Його і проявляти свою любов не в словах або деклараціях, але в наших повсякденних справах. Тоді наше життя буде красивим і цікавим тут, на землі, а на Небі Господь сподобить нас бути причасниками того блаженного життя, заради якого Бог створив людину і яке Він знову подарував людині через Своє Воскресіння. Нехай сподобить Господь цього вічного життя на Небі у Христі Іісусі Господі нашому!», — побажав усім вірянам Предстоятель УПЦ.

Під час Літургії була звершена дияконська хіротонія.

Після богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх з недільним днем, причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн і прикликав на паству Боже благословення.

В цей же день Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Божественну Літургію в храмі Воздвиження Хреста Господнього в Тирасполі (Молдавська Митрополія РПЦ).

Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Тираспольський і Дубосарський Сава, єпископ Сорокський Іоанн і духовенство єпархії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: