Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

24.10.2021

Намісник вшанував пам’ять Волинських святих у м. Рівне

001-2У день Собору Волинських святих митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні тимчасово керуючого Рівненською єпархією єпископа Дубенського Пимена звершив Божественну Літургію в рівненському храмі на честь усіх святих Волинських.

Після читання Євангелія Намісник Києво-Печерської Лаври звернувся до віруючих з архіпастирським словом, розповівши про житіє і прославлення святих землі Волинської.

«Великі угодники Божі,  – відзначив владика Павел, – досягли Царства Небесного своєю любов’ю, вірою і терпінням випробувань на життєвому шляху. Тому Церква закликає в цей день, щоб ми наслідували їх і були смиренні. Нині всі хвалять дивного у святих Бога, дивлячись на чудеса і подвиги наших з вами, дорогі браття і сестри, співвітчизників.

001Сьогодні Церква закликає нас також до єдності, щоб ми просили у Бога милості в ці важкі часи всіляких розділень на своїх і чужих. Але ми єдині в Святій Церкві на цій багатостраждальній українській землі і вірні послідовники своїх благочестивих предків. Хай береже вас Господь і в подальшому в Христовій Церкві, щоб мати святу віру, щоб і нам сподобитися в кінці земного мандрування тихої пристані Царства Небесного!»

Після закінчення святкової Літургії були піднесені величання і молитва в центрі храму всьому Собору Волинських святих.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Рівне

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: