Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

25.03.2022

Намісник Лаври звершив відспівування насельника Печерської обителі

002Напередодні батьківської суботи третьої седмиці Великого посту після закінчення Літургії Передосвячених Дарів митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Чин відспівування ієромонаха Мойсея.

У Хрестовоздвиженському храмі обителі Наміснику Києво-Печерської Лаври співслужили священнослужителі монастиря.

«Незважаючи на всі труднощі першого часу після відкриття Лаври, – сказав митрополит Павел перед відспівуванням, – Господь укріплював насельників святої обителі. Все те, що ми маємо, є яскравим прикладом любові братії до Бога, ближнього і самих себе. Якщо ми прощаємо іншим, то Господь прощає нам наші гріхи. По молитвах Церкви нехай відпустить Господь новопреставленому всякий гріх вільний і мимовільний, і нехай удостоїть його і спочилих рідних досягти тихої пристані Царства Небесного!»

Після панахиди була проспівана «вічна пам’ять» спочилому.

Напередодні вдень труна з тілом спочилого ієромонаха Мойсея була поставлена в Хрестовоздвиженському храмі, де владика Павел звершив літію по новопреставленому.

Після богослужінь труна з тілом новопреставленого отця Мойсея буде відвезена в лаврський скит, що розташовується по вулиці Ягідній у місті Києві, де тіло покійного буде віддано землі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братія відспівування

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: