Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

20.01.2017

Намісник Лаври звершив Літургію в Предтеченському приділі Великої церкви

У день, який слідує за Хрещенням Христовим, Свята Православна Церква встановлює свято Собору святого Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна. Один з приділів Свято-Успенського собору Лаври освячений на честь Іоанна Предтечі, і в цей день Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Божественну Літургію в Предтеченському приділі. Його Високопреосвященству співслужили братія Лаври у священному сані.

005У слові проповіді митрополит Павел сказав: «Предтеча завжди був поруч з Тим, Кого він і передсповіщав. Він зустрівся зі Спасителем під час привітання Пресвятої Богородиці святою праведною Єлизаветою. Він був поруч зі Спасителем під час того, як Господь вийшов на суспільну проповідь. Предтеча удостоївся хрестити Божественного Вчителя. Іоанн Хреститель показує нам приклад праведності, який ніхто до нього не зміг показати».

Вказуючи на те, що Предтеча проявив найвищий приклад смирення, владика Намісник додав: «Всі преподобні Печерські намагалися наслідувати його подвиг. Ті, чиї мощі тепер знаходяться в Лаврі, в печерах, дали нам приклад смирення і послуху, якому ми повинні неухильно слідувати».

На завершення богослужіння митрополит Павел привітав усіх іменинників зі святом та закликав на всіх молільників Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Предтеча

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: