Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

24.09.2016

Намісник Лаври співслужив Предстоятелю УПЦ у Зимненському монастирі


У день, коли Православною Церквою особливо вшановується Зимненська ікона Пресвятої Богородиці, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел з сонмом архієреїв співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію в головному соборі в честь Успіння Пресвятої Богородиці жіночого монастиря міста Зимно.

Примітно, що в цьому році виповнюється 25 років з моменту відродження чернечого життя в Зимненській обителі.

Найдавніша Зимненська обитель найтіснішим чином пов’язана з особистістю святого рівноапостольного князя Володимира, як і Печерський монастир, вже тисячоліття процвітаючий іночеськими подвигами на Київських пагорбах. Хреститель Русі пророчо передбачав духовну роль майбутніх монастирів — Київської Печерської Лаври і Зимненського Успенського монастиря, і своєю присутністю освячував ті місця, де незабаром виникали оплоти Православ’я.

Успенський Святогірський Зимненський жіночий монастир, де колись розташовувалася літня резиденція великого князя Володимира, в цьому році святкує двадцятиріччя повернення чудотворної Зимненської ікони, якою Патріарх Константинопольський благословив майбутнього хрестителя Київської Русі на шлюб із грецькою царівною Анною.
Ця ікона промислительно була привезена в цьому році на урочистості Хрещення Русі в стіни колиски чернецтва — Успенську Києво-Печерську Лавру, підкресливши таким чином духовну роль святого князя Володимира в становленні монашества на наших землях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель паломництво Зимно

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: