Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

13.04.2016

Намісник Лаври співслужив Предстоятелю на утрені в Четверток Великого канону

https://youtu.be/LeFYhZgw7f8

У літургійній практиці Православної Церкви оформилися богослужіння, які звершуються лише один раз на рік. На цій седмиці таких богослужінь відразу два. Перше з них – «Маріїне стояння», яке правиться ввечері в середу п’ятого тижня Великого посту.

Особливістю його є те, що на утрені крім трипіснця читається весь Канон преподобного Андрія Критського, а також житіє святої преподобної Марії Єгипетської. Якщо в перші чотири дні Великого посту читання Великого покаянного канону поділялося на чотири частини, то зараз всі вони об’єднуються і складають єдиний покаянний плач, в якому зібрана вся історія людства від створення світу і гріхопадіння перших людей до того моменту спасіння, здійсненого Ісусом Христом на Голгофі.

Напередодні четверга 5-ї седмиці Великого посту утреню з читанням всього Великого канону прп. Андрія Критського в Трапезному храмі очолив Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви. Його Блаженству співслужили митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Намісник Лаври, ректор київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент, духовенство та гості обителі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Предстоятель відео

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: