Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

04.10.2016

Намісник Лаври служив на місті Розп’яття Господнього


В рамках паломницької поїздки на Святу Землю Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел та єпископ Ірпінський Климент співслужили секретарю Священного Синоду Єрусалимської Православної Церкви архієпископу Ліддському Димитрію за Божественною Літургією на місті Розп’яття Господа нашого Ісуса Христа в храмі Гробу Господнього.

За богослужінням молилися багато паломників з України.

Місце Розп’яття і смерть на Хресті є одним з центральних в християнстві, так як навіть у Символі віри вказується на Розп’яття Спасителя, як один з найголовніших моментів у справі нашого спасіння: «…розіп’ятого за нас при Понтії Пилаті». Після зруйнування Єрусалима в І столітті найбільша християнська святиня — Хрест, на якому розіп’яли Господа, була загублена. І тільки з приходом до влади святого рівноапостольного царя Костянтина, його мати свята цариця Олена відправилася до Єрусалиму і відродила всі ті місця, які більше двох століть були приховані від християнського погляду.

І донині багато паломників стікаються до цього місця, щоб отримати благодатну поміч Божу і зміцнення своїх душевних і фізичних сил, випросити прощення гріхів і просто помолитися на тому місті, де дві тисячі років тому стояв Хрест Господній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

паломництво Єрусалим

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: