Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

03.06.2019

Намісник Лаври очолив Акафіст Воскресінню Христовому

001Традиційно під час пасхального періоду кожного недільного дня ввечері в нашій святій обителі звершується Акафіст Воскресінню Христовому. Останній в цьому році молебень з читанням акафісту у співслужінні братії Святої Печерської обителі звершив Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

По завершенні молебню владика Павел звернувся до всіх зі словом проповіді, в якому розповів про значення молитви в житті людини: «Молитва — це найбільший дар Бога нам і найбільша жертва людини Богу. Немає нічого вище молитви, коли людина звертає свої погляди до Неба і безперестанно дякує Тому, Хто привів нас з небуття до буття, Хто віддав Своє життя за нас, Хто переміг ворога, Хто воскрес із мертвих, щоб і нас посадити у Престолу одесную Свого Отця.

Що ж таке Воскресіння? Воскресіння — це перемога добра над злом. Воскресіння — це знову і знову усиновлення нас Богу Отцю, бо наш непослух шкодить в першу чергу нам, але Господь дарує нам Свій образ, Він дарує нам спасіння, не гребуючи нами. І якщо ми тільки приносимо покаяння, якщо тільки приходимо в те почуття, яке нас протвережує, Господь завжди нас приймає, слухає, дає нам поради, зміцнює і дарує все те, що нам необхідно: здоров’я, розум, мудрість, честь, славу, сонце і дощ, прохолоду, плодоношення землі. Все це всеподаюча десниця Господня приготувала тим, хто любить Його. Нам же потрібно тільки молитися і дякувати.

Ми з вами, дорогі браття і сестри, не знаємо, чи доживемо ми до наступного року, можливо, когось Господь призве, але нехай мала Пасха нашої душі завжди поєднується з Великою Пасхою Воскресіння Христового. Завжди ми повинні бути тверезими розумом, завжди повинні прославляти Бога. Батьки знають, як їм дороги їхні діти, як вони переживають за своїх чад, як готові віддати все для своєї дитини і заради неї. Ось що зробив для нас Отець Небесний: віддав на смерть і страждання за нас з вами Свого Божественного Сина. Ми повинні цінувати цю найбільшу любов Бога Отця, адже викуплені ми дорогою ціною. Господь пролив Свою кров на Хресті за всі народи, Він і воскрес для всіх, і Він чекає, що всі люди прийдуть в світле торжество правди і істини і будуть спадкоємцями Божественної благодаті і вічної радості з Христом Спасителем світу на віки віків!»

На завершення митрополит Павел преподав усім присутнім в храмі для молитви Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Великдень акафіст

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: