Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

18.10.2020

«Найголовніша мета нашого життя – перестати грішити»

Богослужіння 19-го недільного дня після П’ятидесятниці в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври очолив Намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Бучанський Пантелеімон, братія і гості монастиря в священному сані.

Після читання Євангелія за Літургією владика Павел звернувся до віруючих з архіпастирським словом, пояснюючи значення слів Господніх: «…як хочете, щоб з вами чинили люди, так і ви чиніть з ними» (Лк.6:31). Це правило, яке вказує на те, як слід жити християнину, багато тлумачів слова Божого справедливо називають золотим.

«Свята Церква, дорогі браття і сестри, закликає нас з вами змінити своє життя. – підкреслив Намісник Лаври. – Від нас вимагається покаяння, глибока віра в Господа Іісуса Христа як Істинного Бога і Спасителя. Все буде марно без віри і любові. Тому найголовніша мета нашого життя – перестати грішити, змінити своє життя, змінитися так, щоб почути Божественний голос в своєму серці і прославити Триєдиного Бога не тільки тут на землі, але в житті вічному!»

Після проповіді була проголошена заупокійна молитва за новопреставленого митрополита Іоанникія (Кобзєва), який відійшов до Господа вчора на 82 році життя після тривалої хвороби. Владика багато років керував Луганською єпархією.

Також на сугубій ектенії під час богослужінь в Лаврі підносилися сугубі молитви про благоденство тезоіменитих в цей день насельників Лаври –архімандритів Даміана і Єремію.

Після звершення Літургії митрополит Павел подякував братії, що співслужили, за молитви, привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн і прикликав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: