Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

07.09.2021

На «молодіжці» говорили про життя після смерті

Після літньої перерви в Лаврі поновилися зустрічі православної молоді. За усталеною традицією захід розпочався з молитви. Молебень з Акафістом Пресвятій Богородиці на честь Її ікони «Живоносне Джерело» очолив куратор лаврської «молодіжки» архімандрит Гліб.

Далі до виступу був запрошений постійний гість прот. Олександр, який розповів про свідчення посмертного досвіду багатьох людей, які повернулися згодом до життя. Він зазначив: «Людина завжди живе під наглядом Бога, і без Його Промислу нічого не відбувається в нашому житті. Господь найкращий Педагог, який бажає виховувати і виправляти нас, а не покарати для відплати.

Розглядаючи наше земне перебування як школу, стає зрозуміло, що людині цілком достатньо одного життя, щоб визначитися для вічності. Ми вже тут вибираємо вектор свого шляху, який не закінчується, а продовжується в нескінченності. Тобто в вічності ми отримуємо те, до чого прагнули тут. Якщо людина все свідоме життя до самої смерті відвертається від Бога, значить вона і в загробному житті буде в місці, максимально віддаленому від Нього, тобто в пеклі. У цьому місці буде видно, як розвивається гріх в нескінченності, буде відчутна безглуздість всього, що відбувається навколо, але що найстрашніше, змінити вже не можна буде що-небудь.

Зараз наші молитви і дії взаємопов’язані, ми ще можемо щось змінити, і Господь часто напоумлює через різні обставини, щоб людина зрозуміла, що не так вона робить. Не слід вважати себе тими, що досягли якихось духовних висот, але будемо постійно просити Божої допомоги, щоб розвиватися. Тоді милість Божа не змусить себе чекати, і ми сподобимося вічних благ, уготованих Господом для люблячих Його».

На закінчення отець Олександр відповів на запитання присутніх.

Отець Гліб подякував виступаючому за змістовну доповідь і нагадав, що наступна молодіжна зустріч відбудеться в неділю, 12 вересня, в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус № 45). Початок молебню о 15:30. Гостем «молодіжки» буде ієродиякон Іларіон, який розповість про подвиг св. Олександра Невського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: