Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

31.12.2018

На «молодіжці» говорили про святкування Нового року православними

005Напередодні Нового року «молодіжка» була присвячена актуальному питанню про правильне святкуванні новорічного свята.

Після Акафіста у ікони «Неопалима купина», який очолив архімандрит Гліб, до присутніх звернувся насельник Лаври ієродиякон Анатолій, який закликав насамперед не забувати, що напередодні найбільшого християнського свята все ще триває піст: «У цей період ми повинні зберігати стан покаяння незалежно від того, святкують навколо чи ні. При цьому важливо уникати перегинів, бути делікатним, не заважати оточуючим і не псувати настрій ні собі, ні іншим. Будемо намагатися не засмутити близьких, бути поблажливими до них!»

Ієродиякон Піор запитав у молодих людей про те, як вони ставляться до новорічних корпоративів. Прозвучали дуже мудрі і виважені думки. Учасники порадили не привертати до себе увагу, деякі поділилися своєю ситуацією: вони взяли напередодні додатковий вихідний за свій рахунок, щоб не брати участь в таких «веселощах». Отець Піор підсумував: «Треба намагатися не бути фарисеєм, але й не приховувати свою віру, сказати щось християнське і добре завжди доречно. Зберігати мир і спокій в родині — найголовніше».

Анатолій виступив з пропозицією піти за порадою до духівника, який краще знає духовний стан людини і допоможе зрозуміти, чи не виникне конфлікт на корпоративі.

На завершення зустрічі отець Гліб нагадав про важливість перебування в церковній огорожі, а також повідомив, що після свята Стрітення Господнього намічається загальна поїздка до Святогорської Лаври. Також прозвучало попередження про те, що протягом двох тижнів молодіжних зустрічей не буде у зв’язку зі святами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: