Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

08.09.2020

Митрополит Павел звершив нічну Літургію

001У день особливого вшанування Володимирського образу Пресвятої Богородиці Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив нічну Божественну Літургію у Введенському храмі, що на Ближніх печерах. Владиці Намісникові співслужили митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, а також гості та братія Святої Печерської обителі в священному сані.

Володимирська ікона Пресвятої Богородиці є однією з найбільш шанованих в нашій Церкві. Згідно з церковним Переданням оригінал ікони знаходився в місті Вишгороді, що під Києвом, і іменувався Вишгородським, потім був перенесений до міста Володимира, чому і отримав свою нинішню назву, а згодом ікону перенесли до Москви, де вона знаходиться і до сьогоднішнього дня.

010Під час богослужіння підносилися сугубі прохання і молитва, що читається «під час згубної пошесті».

Після закінчення Літургії митрополит Павел подякував братії, що співслужили, за молитви, привітав усіх зі святом на честь Володимирської ікони Божої Матері, а також з днем пам’яті святих мучеників Адріана і Наталії, які жили і постраждалих на початку IV століття. Потім Намісник Лаври привітав іменинниць із днем ангела, а також причасників – з прийняттям Животворящих Христових Таїн: «Бажаю, щоб Таїни Христові послужили всім нам в добре здоров’я і вічне спасіння, а молитвами Пречистої і Преблагословенної Богородиці і святих мучеників Адріана і Наталії Господь усіх нас укріпив у вірі і сподобив досягти найголовнішого – тихої пристані Царства Небесного!»

На завершення богослужіння владика Павел прикликав на всіх Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник печери

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: