Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

25.02.2019

Митрополит Павел звершив Літургію в монастирі в Бортничах

001У день особливого вшанування образу Пресвятої Богородиці, що іменується «Іверська», глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в Свято-Благовіщенському чоловічому монастирі міста Києва в Бортничах. Його Високопреосвященству співслужили намісник монастиря архімандрит Варлаам, братія святої обителі, а також гості в священному сані.

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та за єдність Православної Церкви.

Також за Літургією митрополит Павел звершив дияконську хіротонію насельника Свято-Благовіщенського монастиря монаха Андроніка.

Після закінчення богослужіння владика Павел, звертаючись до всіх, хто молився за богослужінням, сказав: «У першу чергу мені б хотілося подякувати Господу і Його Пречистій Матері, Іверський образ Якої ми сьогодні вшанували, за те, що ми маємо можливість молитися в цій святій обителі, за те, що ми зберігаємо вірність Православній Церкві, за те, що Господь по Своїй великій милості не відступає від нас і дає нам можливість участі в Його Святих Таїнах.

Хотів би подякувати отцю Варлааму, наміснику цієї святої обителі, за його праці, за ревність у вірі, за те, що ви безперестанно разом з братією молитеся за мир в нашій країні, за нашу Святу Церкву та за весь світ. Також дозвольте передати вам всім, дорогі отці, браття і сестри, благословення нашого Предстоятеля Блаженнішого Митрополита Онуфрія, який благословив мені сьогодні звершити Літургію в цьому монастирі.

Вітаю всіх причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн, нехай вони послужать всім нам в добре здоров’я і вічне спасіння. Нехай Всемилостивий Господь допоможе всім нам і надалі жити за заповідями, приносити гідний плід покаяння, зберігати віру Православну і залишатися вірними чадами Святої, Соборної і Апостольської Церкви!»

У слові-відповіді намісник Свято-Благовіщенського монастиря архімандрит Варлаам подякував митрополиту Павлу за те, що він розділив разом з ним радість торжества, очоливши Божественну Літургію, за те, що звершив дияконську хіротонію над насельником монастиря, а також за безперестанні молитви владики Павла за братію обителі. На завершення владика Павел призвав на всіх присутніх сьогодні в храмі для молитви Боже благословення і преподав парафіянам пам’ятні подарунки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник монастирі

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: