Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

09.11.2016

Митрополит Павел взяв участь в актовому дні Київських духовних шкіл

https://youtu.be/zpnedPBk0Bg

У день пам’яті преподобного Нестора Літописця щорічно в Духовних школах проходить актовий день. Під час Божественної Літургії у Великій церкві Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви.

Його Блаженству також співслужили ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука, митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, ректор Московських духовних шкіл архієпископ Верейський Євгеній, архієпископи: Бучанський Пантелеімон, Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон; єпископи: Боярський Феодосій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, Вознесенський і Первомайський Олексій, Васильківський Миколай, Новосанжарський Веніамін, священнослужителі Київських духовних шкіл.

На малому вході Блаженніший Владика удостоїв права носіння митри викладача Київських духовних шкіл, а також звершив дияконську хіротонію.

Після читання Євангелія до віруючих зі словом проповіді звернувся професор Київської Духовної Академії архімандрит Іоасаф (Морза), в якому, розповівши про життєвий і молитовний подвиг преподобного Нестора, приділив увагу його найбільш відомому і значущому монашеському послуху — складанню «Повісті минулих літ».

Також митрополит Павел взяв участь в актовій частини Київської Духовної Академії і Семінарії.

Фото Юрія Томанюка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель відео КДАіС прп.Нестор

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: