Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

17.06.2019

Митрополит Павел служив в храмі св. вмц. Варвари м. Києва

002

Перший день після свята П’ятидесятниці присвячений особливому торжеству на честь Третьої Іпостасі Святої Трійці — Святому Духу. У цей день Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Божественну Літургію в храмі святої великомучениці Варвари, який знаходиться при обласній клінічній лікарні міста Києва. Владика Павел з закладки першого каменю є піклувальником цього храму

Під час Літургії митрополиту Павлу співслужили: благочинний Києво-Печерської Лаври архімандрит Антоній, настоятель храму протоієрей Василій Озимчук і місцеве духовенство.

Після читання Євангелія митрополит Павел звернувся до всіх, хто молився за богослужіннням, зі словом проповіді, в якому розповів про те, як відбулося Зішестя Святого Духа на апостолів в день П’ятидесятниці і про те, які обдарування отримали апостоли після цієї події.

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та за єдність Православної Церкви.

Після закінчення Літургії владика Павел подякував, настоятелю храму і братії за молитви, привітав причасників з прийняттям Тіла і Крові Христових, привітав усіх зі святом Святої Трійці і з Днем Святого Духа, після чого призвав на всіх Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Київ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: