Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

24.10.2020

Митрополит Павел освятив храм у Київській області

001

У день пам’яті святого апостола Филипа і преподобного Феофана, посника Печерського глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив освячення храму святого великомученика Пантелеімона села Тростинська Новоселиця Васильківського району Київської області.

Після завершення чину освячення митрополит Павел звершив на новоосвяченому престолі першу Божественну Літургію.

Під час богослужіння Намісник Києво-Печерської Лаври владика Павел звернувся до віруючих з привітанням з нагоди закінчення будівництва та освячення церкви. Владика зазначив, що для церковної громади села Тростинська Новоселиця це знаменний день: «Сьогодні з Божою поміччю ми звершили освячення цього святого храму на честь великого святого. Будемо, дорогі браття і сестри, пам’ятати подвиг і страждання святого великомученика Пантелеімона, адже безліч людей за його молитвами отримали зцілення, безліч людей притікає до його чесної глави. Безліч паломників було в Лаврі, коли його глава перебувала у нас, і ніхто не пішов від нього непочутим.

Звертаючи погляди до Неба, разом з великомучеником Пантелеімоном помолимося Всещедрому Богу, щоб Він послав довгоочікуваний мир на нашу багатостраждальну землю, щоб Він зберіг нас у вірі, дарував здоров’я душевне і тілесне і привів до тихої пристані Царства Небесного, де немає хвороб і смерті, але є тільки вічне і блаженне життя!»

Після закінчення Літургії митрополит Павел передав настоятелю храму священику Миколаю з паствою Предстоятельське благословення від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, подякував духовенству, що співслужило, за молитви і привітав усіх з освяченням храму. Також в дар новоосвяченій церкви була передана ікона вмч. Пантелеімона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.



Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник освячення Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: