Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

23.10.2019

Митрополит Павел молився біля мощей свт. Димитрія Ростовського

В рамках паломницької поїздки глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив молебень біля мощей святителя Димитрія Ростовського в Зачатіївскому соборі Спасо-Яковлевського монастиря Ростовської митрополії Руської Православної Церкви.

Під час молебню владика Павел підніс сугубі молитви за мир в Україні та за єдність Православної Церкви.

Народився майбутній святитель в 1651 році в нинішньому місті Макарові Київської області. Навчався в Києво-Братській колегії, що стала згодом Києво-Могилянською академією. У 1668 році прийняв постриг у Київському Кирилівському монастирі, де потім ніс послух протягом семи років. Далі послідували його рукопладення в сан ієродиякона і ієромонаха. З 1684 року був насельником Києво-Печерського монастиря, в якому отримав послух складати житія святих.

У 1701 році архімандрит Димитрій переїжджає до Москви як кандидат на Тобольську кафедру, 23 березня того ж року був хіротонізований у єпископа з возведенням у сан митрополита Тобольського і всього Сибіру. Через хворобу 4 січня 1702 року святитель Димитрій був визначений на Ростовську митрополію, де і працював до останніх днів свого життя. Помер святитель Димитрій в 1709 році. В даний час мощі святителя Димитрія Ростовського перебувають в Спасо-Яковлевському монастирі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво молебень

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: