Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

27.12.2020

«Людина була створена, щоб жити в Царстві Божому»

016В день свята Божественну Літургію в Києво-Печерській Успенській Лаврі звершив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у співслужінні митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, єпископа Бородянського Марка, братії та гостей монастиря.

Напередодні свята всенічне бдіння у Великій церкві очолив Намісник обителі.

Після читання Євангелія на Літургії Священноархімандрит Лаври звернувся до віруючих з архіпастирським словом, пояснивши притчу про покликаних на шлюбний бенкет. «Людина була створена, щоб жити в Царстві Божому. До нього призиваються всі люди, – нагадав Предстоятель. – Але історія людства склалася так, що люди ухилилися від істини. І для збереження чистоти віри була створена Старозавітна Церква з обраного народу. Але коли прийшов на землю Іісус Христос, іудеї не прийняли Його. Тоді Господь покликав в Своє Царство всіх людей. І Він створив на Своїй крові Новозавітну Церкву, в якій ми готуємося до життя вічного.

Щоб йти Божим шляхом, треба намагатися жити за заповідями Божими. Цей шлях веде людину до благословення тут, на землі, і до спасіння на Небі у Христі Іісусі Господі нашому!»

Під час богослужіння Предстоятель УПЦ звершив ієрейську і дияконську хіротонії.

Також підносилися сугубі молитви про припинення «згубної пошесті» та дарування Божої допомоги лікарям.

Після закінчення богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх віруючих з Неділею праотців і прикликав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Предстоятель Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: