Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

16.11.2016

Богослужіння в Городницькому монастирі Житомирської області очолив Намісник Лаври


З нагоди річниці з дня архієрейської хіротонії вікарія Київської єпархії архієпископа Городницького Олександра Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в Георгіївському соборному храмі Городницького монастиря селища Городниця Новоград-Волинського району Житомирської області.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископи: Городницький Олександр, Бучанський Пантелеімон, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Макарівський Іларій; єпископи Конотопський і Глухівський Роман і Бородянський Варсонофій. Також за богослужінням молилися ігуменя Городницького монастиря Зоя з сестрами і численні парафіяни.

В архіпастирському слові митрополит Павел розповів про найвище церковне служіння — апостольське. У цьому служінні особливо сильно проявляється дія Божественної благодаті, тому що «…в немочі людській звершується сила Божа. І святі апостоли, колишні прості рибалки завоювали весь світ своєю проповіддю, далеко закинувши мережі євангельського слова», — нагадав митрополит Павел.

Вітаючи архієпископа Городницького Олександра з восьмою річницею рукоположення, отриманням «печаті апостольського служіння», владика Павел підкреслив: «…від того, хто шукає слави, Божа слава відходить, а тих, що передають своє життя в руки Божі, Господь ставить високо на духовному свічнику, щоб людина багатьом світила своїм життям».

Тому владика Павел закликав паству поминати в молитвах своїх наставників, які дбають про душі пасомих, і побажав Божої милості для обителі, здоров’я владиці Олександрові, гідно виконуючому заповідь Христову безбоязно проповідувати християнське вчення, закінчивши звернення: «нехай збереже всіх Господь в істині, щоб стати спадкоємцями Царства Небесного».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник монастирі вітання

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: