Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

08.01.2019

Митрополит Павел прийняв вітання в свято Різдва Христового

У день двунадесятого свята Різдва Христового Владика Павел як глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви прийняв вітання від ігуменів і ігумень обителей нашої Церкви, від священиків, які навчалися в Київських духовних школах і несли послух в будинку Намісника, від багатьох прихожан і паломників, що прибули в Святу Печерську обитель на свято Різдва Христового.

Привітали митрополита Павла і хори, які співають за богослужіннями в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі: хор Київських духовних шкіл під керівництвом архімандрита Романа, Митрополичий хор під керівництвом архімандрита Геронтія, а також архієрейський хор під керуванням Дениса Розумця. Відвідали владику Павла і півчі дитячого хору Лаври разом з регентом матінкою Тетяною Войцехівською.

Відвідали будинок Намісника безліч вертепів, які виконували українські колядки і вітали владику Павла зі святом Різдва Христового. Звертаючись до них, митрополит Павел дав напуття гостям словами: «У наш непростий час потрібно мати сили зберегти свою вірність Православній Церкві, потрібно постаратися полюбити Новонародженого Христа, Якого ми в ці дні прославляємо всім серцем і всією своєю душею. Нехай Господь усіх нас наставляє в цьому, а радість Різдва по плоті Спасителя нашого Іісуса Христа перебуває з нами завжди, не тільки в ці святкові дні, в усі дні нашого життя!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник відео вітання Різдво Христово

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: