Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

07.01.2021

В Лаврі звершені торжества на честь Різдва Христового

001В день великого світлого свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа Божественну Літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських очолив Священноархімандрит Успенської Києво-Печерської Лаври Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Предстоятелю Української Православної Церкви співслужили: Намісник святої обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, братія і гості монастиря в священному сані. Напередодні ввечері в тому ж храмі було звершено велике повечір’я зі святковою літією і утреня після неї.

Після святкових богослужінь Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павел з братією привітали з Різдвом Христовим Священноархімандрита обителі Блаженнішого Митрополита Онуфрія в Хрестовоздвиженському храмі монастиря.

«Дозвольте привітати Вас, Ваше Блаженство, – звернувся владика Павел до Предстоятеля УПЦ, – зі святом Різдва Господа нашого Іісуса Христа і подякувати Вам за Ваше безперестанне піклування і за Ваші молитви, які Ви підносите за братію нашої святої обителі, за парафіян, паломників, за всю Вашу паству. Ви є для нас прикладом у всьому: в молитві, послусі, проповіді, християнському житті. Нехай же Новонароджений Христос завжди перебуває з Вами і укріплює Вас у Ваших нелегких предстоятельських працях».

У слові-відповіді Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував владиці Павлу і всій братії за молитви і підніс пам’ятні подарунки.

Потім після Чину про Панагію братія Києво-Печерської Лаври привітали свого Намісника зі святом Різдва Христового, подарувавши ікону Святої Трійці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель вітання Різдво Христово

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: