Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

01.02.2017

Багатодітні сім’ї, пенсіонери, які проживають у Київській області, отримали допомогу від братії соцвідділу

012Для братії соціального відділу Києво-Печерської Лаври не можуть стати звичними важкі умови проживання, проблеми зі здоров’ям, безгрошів’я їх підопічних. Розуміючи, що зимова погода несе в собі не тільки радість, а й створює для багатьох певні труднощі, братія відділу на чолі з ієромонахом Глібом побували в будинках багатодітних сімей, відвідали самотніх людей похилого віку.

Раді були братії всі, до кого вони постукали, тим більше не з порожніми руками. Всі отримали з Лаври пакети з продуктами і найнеобхіднішим. А для кожної дитини, звичайно ж, були передані настільні ігри, іграшки, ласощі. З огляду на те, що діти ростуть в багатодітних сім’ях, грати будуть тепер всією сім’єю.

Цього разу братія соціального відділу не тільки побували в гостях, але і скористалися допомогою місцевого храму. Так як з собою привезли великий запас одягу, в храм запросили тих, кому це все призначалося, щоб кожен міг вибрати саме те, що йому підходить за розміром.

Ті, кому братія приділили увагу, хто отримав матеріальну допомогу, дякували сердечно. Але всіх не вийшло забезпечити теплими речами, тому соцвідділ Лаври просить про пожертвування для подальшої передачі нужденним теплого одягу і взуття; потрібні матраци, ковдри, подушки, постільна білизна — для дітей і дорослих, дитячі та підліткові ліжечка (в деяких багатодітних сім’ях не всім вистачає спальних місць, діти сплять на підлозі). Завжди потрібні продукти, потрібні канцелярські товари та засоби особистої гігієни, побутова хімія.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: