Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

03.11.2018

Жителям сіл неподалік від Чорнобиля надали допомогу

003

Це звичайні люди, усміхнені, привітні, яких годує щедра українська земля. Після Чорнобильського вибуху на АЕС прилеглі села спорожніли. Минув час, і люди почали повертатися в рідні стіни, обробляти городи, завели господарство. Може, показання вимірювальної техніки далекі від норми, але існують люди, для яких життя є тільки там, де народився на світ, де свої овочі та фрукти цілий рік, де сусіди і односельці — майже як близькі родичі.

Заступник керівника соцвідділу Лаври архімандрит Гліб відвідав багатодітні сім’ї та малозабезпечених в районі, що знаходиться неподалік від Чорнобильської зони. Батюшку зустрів в місцевому храмі благочинний цього церковного округу отець Іоанн, який всюди супроводжував гостя з Лаври. Священики побували в сім’ях кількох сіл. Адресну допомогу отримали малозабезпечені люди і члени багатодітних сімей.

Відділ соціального служіння Києво-Печерської Лаври приготував для своїх підопічних духовну літературу, засоби дитячої гігієни, теплий одяг, дитячі іграшки, а також сувеніри з Лаври.

Дорослі відклали на час свої буденні турботи, приймаючи гостей, діти після ознайомлення з подарунками і гостинцями поспішали поспілкуватися зі священиками. Отець Гліб цікавився побутом селян, дорослі члени сімей продемонстрували підготовку до настання холодів — заготівлю дров на зиму.

Браття і сестри! Приносимо подяку всім небайдужим людям, ваші пожертви і допомога дають можливість опікувати багатьох підопічних соцвідділу Лаври.

Нагадуємо, що наближаються свята, коли саме дітям приділяється особлива увага. Нагадуємо, що ви можете до Дня Святого Миколая та до Різдва Христового підготувати подарунки, солодощі, іграшки, канцелярські товари, одяг і взуття — все це братія передадуть дітям-сиротам, які перебувають в дитячих установах, дітям з багатодітних сімей, дітям з обмеженими фізичними можливостями.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Чорнобиль

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: