Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

02.08.2021

Владика Павел вшанував в Чорнобилі пам’ять прор. Іллі

010

У день пам’яті святого славного пророка Іллі Намісник Києво-Печерської Лаври традиційно відвідав паству Іллінського храму міста Чорнобиля Київської області. Під час звершення Божественної Літургії митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу співслужили митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, настоятель храму архімандрит Сергій (Якушин), духівництво і гості храму в священному сані.

Після читання Євангелія владика Павел звернувся до парафіян і багаточисельних паломників зі словом проповіді, в якому розповів про ревність по Богові святого пророка Іллі, після чого продовжив: «Дивлячись на труди і подвиги святого пророка Іллі, і ми повинні принести гідний плід покаяння. Незадовго до Другого Пришестя Христа Спасителя і він прийде, і буде проповідувати про Нього. Пророк сповістить, що людям потрібно буде воскреснути для життя будучого віку!

Будемо ж, браття і сестри, ходити у світлі церковного вчення, а ті угодники Божі, які являють нам приклад істинної віри і любові до Бога і ближнього, обов’язково помоляться за нас, щоб ми мали відраду і розраду, щоб стати спадкоємцями Царства Небесного!»

Під час Літургії підносилися сугубі прохання і молитва, що читається «під час згубної пошесті», а також підносилися заупокійні молитви за ліквідаторів та всіх християн, які загинули внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Після закінчення Літургії був звершений хресний хід, після чого митрополит Павел подякував усім, хто співслужив, за молитви і висловив подяку настоятелю храму за ті труди, які він несе в цьому місці, побажав усім сил, терпіння, допомоги Божої, причасників привітав з прийняттям Животворящих Христових Таїн і прикликав на всіх Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник cross procession Чорнобиль

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: