Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

13.02.2023

Владика Павел очолив Акафіст Всім преподобним Печерським

001Увечері підготовчої до Великого посту Неділі про блудного сина митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Акафістний спів Всім преподобним Печерським. Під час богослужіння Наміснику Києво-Печерської Лаври співслужили братія та гості монастиря у священному сані.

Після співу преподобним отцям Печерським наприкінці акафіста владика Павел звернувся до віруючих з архіпастирським словом, нагадавши житія перших подвижників святої обителі. «Протягом тисячі років у цьому уділі Божої Матері звершилося безліч чудес зцілення і воскресіння померлих, а найголовніше — багато людей прийшли до Христа, — продовжив Намісник Лаври. — Кожен, хто прийшов у монастир, повинен навчитися насамперед покаянню і послуху, без цього неможливо наблизитися до Бога. Тому наша головна мета — не творити надприродні чудеса, але побачити свої гріхи, свою негідність, усвідомити, що без Бога ми нічого не значимо. Наше завдання як християнина навчиться вірі та благочестю.

Для цього звертаємося до преподобних отців наших Печерських, щоб вони молилися за мир в усьому світі, послали ревність по Богу пастирям, послух пасомим, богоугодне життя ченцям, юним — цнотливість, дітям — пошану до старших. Тільки тоді на землю прийде мир і порозуміння, і ми, пройшовши цей тимчасовий шлях, спроможемося досягти тихої пристані Царства Небесного!»

На завершення митрополит Павел подякував усім за молитви і преподав пастві архієрейське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник акафіст

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: