Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

04.01.2020

В суботу перед Різдвом Христовим Намісник Лаври звершив Літургію

003У день пам’яті святої великомучениці Анастасії Узорішительниці, який цього року співпав із суботою перед Різдвом Христовим, Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив ранню Божественну Літургію в Хрестовоздвиженському храмі. Його Високопреосвященству співслужили митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, а також братія Святої Печерської обителі в священному сані. За Літургією у вівтарі також молився архієпископ Бучанський Пантелеімон. Напередодні ввечері владика Намісник під час малого повечір’я прочитав втретє Різдвяний трипіснець і канон.

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та єдність Православної Церкви. Також за Літургією молилися за упокій раби Божої Юлії, яка багато років працювала в нашій святій обителі.

Після закінчення Літургії митрополит Павел звернувся до всіх віруючих зі словом, в якому розповів про те, ким була і який послух несла новопреставлена Юлія. «Вона завжди жила в послуху Церкві, – сказав владика Павел, – вона була гідною християнкою і вірним чадом Святої Матері-Церкви. Всі ми знали Юлію Володимирівну як доброзичливу, добру і чуйну людину, як відповідального працівника. Зараз особливі слова співчуття хотів би висловити рідним і близьким покійної. Давайте ж всі разом, дорогі брати і сестри, помолимося за упокій її душі, щоб Господь вселив її в оселях праведних, де всі святі перебувають!»

Далі владика Павел у співслужінні владики Варсонофія і братії Лаври звершив відспівування Юлії Володимирівни Шеремет, яка з самого початку своєї трудової діяльності в 1998 році в стінах Києво-Печерської Лаври була керівником складу. Після відспівування труну з тілом покійної було доставлено до місця поховання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник відспівування

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: