Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

16.01.2020

В Лаврі помолилися спортсмени на чолі з Олександром Усиком

001

Заступник керівника Відділу соціального служіння архімандрит Гліб звершив молебень в Хрестовоздвиженському храмі Святої Печерської обителі, за яким молилися абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі, єдиний володар чемпіонських поясів за всіма престижними версіями серед професійних боксерів сучасності – Олександр Усик, а також талановиті хлопці, які знаходяться під духовною і спортивною опікою Олександра.

Після молебню отець Гліб нагадав про слова Господа в Святому Євангелії: «Просіть, і дасться вам» (Мф. 7:7). Олександру Усику як віруючій людині важливо, щоб його підопічні, які обрали саме чоловічий вид спорту, щиро відчули ці слова, що бажаного можна домогтися не фізичною силою, а силою молитви. Архімандрит Гліб продовжив: «Потрібно невпинно молитися і просити Бога про те, щоб Він дарував нам Свої великі милості. І тоді Господь неодмінно укріпить вас, як укріпив святого царя псалмоспівця Давида, який переміг Голіафа не так силою, скільки покладанням надії на Божу допомогу! Нехай збереже і укріпить вас всіх Господь в ваших працях, а Його благословення завжди пребуде з вами!»

Після молебню спортсмени відвідали лаврські печери, а біля мощей преподобного Іллі з граду Мурома піднесли особливі молитви. На завершення зустрічі було зроблено загальне пам’ятне фото, а отець Гліб підніс гостям пам’ятні лаврські сувеніри.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молебень спорт

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: