Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

06.01.2020

Учні іконописної школи привітали намісника з Різдвом

004Напередодні великого свята Різдва Господа і Бога і Спаса нашого Іісуса Христа Намісник Києво-Печерської Лаври прийняв вітання від вихованців Дитячої іконописної школи, яка діє при Святій Печерській обителі.

До владиці Намісника звернулася керівник школи монахиня Феодора: «Ми з дітьми бажаємо, щоб радість про Народженого Христа Спасителя завжди перебувала з Вами, а молитвами преподобних отців Печерських Господь дарував Вам міцність і здоров’я. Нехай Всемилостивий Господь молитвами Богородиці, під Покровом Якої ми всі перебуваємо в цій святій обителі, невпинно Вас зміцнює у Вашому служінні на благо Святої Православної Церкви!»

Далі матінка Феодора і учні школи показали владиці свої роботи і піднесли різдвяні подарунки, після чого виконали колядки.

У слові-відповіді митрополит Павел сердечно подякував гостям за вітання: «Ви займаєтеся надзвичайно богоугодною справою. Писання ікон спрадавна шанувалося в нашому народі. Навіть святий апостол Лука був іконописцем, і його руці належить безліч образів, серед яких і ікона Пресвятої Богородиці. Нехай Господь молитвами святих Аліпія і Григорія іконописців, чиї мощі нетлінно почивають в Ближніх печерах, допомагає і зміцнює вас, а Богонемовля Христос завжди дарує радість! З прийдешнім святом вас усіх!»

На завершення зустрічі владика Павел підніс діткам подарунки, після чого було зроблено загальне пам’ятне фото.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник вітання

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: