Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

05.12.2019

Учні художньої школи працювали над виготовленням пташиних годівниць

007

Перші дні грудня привели за собою зимове похолодання і сніг. Дітвора з радістю очікує ці дні, коли можна покататися на санчатах з гірки, кидатися сніжками. Але для пернатих, які залишилися зимувати в нашому кліматі, потрібна допомога. Тому юні умільці з Дитячої художньої школи Києво-Печерської Лаври майстрували годівниці для птахів. Впоратися із завданням їм допомагали матінка Феодора і столяр кивотної майстерні Олександр. Як птахи небесні неусвідомлено славлять Бога своїми піснями, так і дітвора перед заняттям в спільній молитві прославили Його і попросили благословення на труди.

Вийшло чотири види годівниць для пернатих. Заздалегідь були заготовлені матеріали для виробів, а кожна команда придумувала, як оформити пташиний буфет. Учні художньої школи зрозуміли, що дуже важливо дбати про братів наших менших.

Звичайно, без підказок дорослих нічого не вийшло б. Попрацювали на славу! Годівниці вийшли унікальні, різні за формою і розміром. Так що кожна пташка може затишно розміститися і підкріпитися.

Після закінчення уроку дітлахи сіли за стіл, отримавши чашку ароматного чаю і різні солодощі.

Прогулюючись по Лаврі в таку пору року, гості помічають безліч птахів, що туляться в ялинках, на карнизах дахів, у джерел. Їх спів, цвірінькання, помахи крил, чудові звуки радують слух гостей Лаври і її насельників. І в це святе місце хочеться приходити якомога частіше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: