Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

11.05.2017

У відкритті Всеукраїнського конгресу медсестер взяли участь братія Лаври

111На запрошення голови оргкомітету Всеукраїнського конгресу медсестер, головного лікаря Науково-практичного медичного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, доктора медичних наук В. А. Жовніра насельники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври взяли участь у VIII Всеукраїнському конгресі медичних сестер «Сучасне медсестринство. Безпека пацієнта і персоналу».

На заході, який відбувся в Національній опері України, обговорювалися питання надання медичної допомоги та реабілітації в сучасних умовах.

Оголошуючи початок роботи Конгресу, директор Державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», доктор медичних наук Ілля Миколайович Ємець розповів про історію заснування інституту медсестринства. Воно виникло в той період, коли було потрібне особливе милосердя до хворих. «Початок професії було закладено під час війни, але війни починаються і закінчуються, а медсестринство є, було і буде», — підсумував І. Н. Ємець.

На прохання організаторів насельник Лаври архімандрит Агафон преподав Боже благословення учасникам конгресу.

Після пасхального вітання «Христос воскресе» отець Агафон побажав від імені Намісника Києво-Печерської Лаври: «У ці радісні дні, коли вся земля святкує Воскресіння Христове, всім благословенних успіхів, допомоги Божої в нелегкій справі служіння ближнім». Також архімандрит Агафон нагадав про подвиг святих жон-мироносиць, які служили Господу і ближнім, вкладаючи частинку своєї душі в це служіння, і побажав усім також «…потрудитись во славу Божу, щоб Господь послав Свої милості на многая і благая літа».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

конференція

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: